דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • רביעי, 3 באוגוסט
    19:00
    כדורגל |
    נשים, בית 1: שוודיה - דרא"פ
  • רביעי, 3 באוגוסט
    21:00
    כדורגל |
    נשים, בית 2: קנדה - אוסטרליה
  • רביעי, 3 באוגוסט
    22:00
    כדורגל |
    נשים, בית 1: ברזיל - סין
  • רביעי, 3 באוגוסט
    (הלילה שבין 3.8 ל- 4.8)
    00:00
    כדורגל |
    נשים, בית 2: זימבבואה - גרמניה
  • רביעי, 3 באוגוסט
    (הלילה שבין 3.8 ל- 4.8)
    01:00
    כדורגל |
    נשים, בית 3: ארה"ב - ניו זילנד
  • רביעי, 3 באוגוסט
    (הלילה שבין 3.8 ל- 4.8)
    04:00
    כדורגל |
    נשים, בית 3: צרפת - קולומביה
  • חמישי, 4 באוגוסט
    19:00
    כדורגל |
    גברים, בית 1: עיראק - דנמרק
  • חמישי, 4 באוגוסט
    21:00
    כדורגל |
    גברים, בית 4: הונדורס - אלג'יריה
  • חמישי, 4 באוגוסט
    22:00
    כדורגל |
    גברים, בית 1: ברזיל - דרום אפריקה
  • חמישי, 4 באוגוסט
    23:00
    כדורגל |
    גברים, בית 3: מקסיקו - גרמניה
  • חמישי, 4 באוגוסט
    (הלילה שבין 4.8 ל- 5.8)
    00:00
    כדורגל |
    גברים, בית 4: פורטוגל - ארגנטינה
  • חמישי, 4 באוגוסט
    (הלילה שבין 4.8 ל- 5.8)
    01:00
    כדורגל |
    גברים, בית 2 : שוודיה - קולומביה
  • חמישי, 4 באוגוסט
    (הלילה שבין 4.8 ל- 5.8)
    02:00
    כדורגל |
    גברים, בית 3 : פיג'י - דרום קוריאה
  • חמישי, 4 באוגוסט
    (הלילה שבין 4.8 ל- 5.8)
    04:00
    כדורגל |
    גברים, בית 2: ניגריה - יפן
  • שישי, 5 באוגוסט
    15:00
    חץ וקשת |
    גברים, יחידים: סבב דירוג
    גברים, קבוצתי: סבב דירוג
  • שישי, 5 באוגוסט
    19:00
    חץ וקשת |
    נשים, יחידות: סבב דירוג
    נשים, קבוצתי: סבב דירוג
  • שישי, 5 באוגוסט
    (הלילה שבין 5.8 ל- 6.8)
    02:00
    |
    טקס הפתיחה במרקנה
  • שישי, 5 באוגוסט
    (הלילה שבין 5.8 ל- 6.8)
    02:00
    כדורגל |
    נשים, בית 2: גרמניה - אוסטרליה
  • שישי, 5 באוגוסט
    (הלילה שבין 5.8 ל- 6.8)
    02:00
    הוקי |
    גברים, בית 2: קנדה - גרמניה
  • שבת, 6 באוגוסט
    14:30
    קליעה |
    נשים, רובה אוויר 10 מ': מוקדמות
  • שבת, 6 באוגוסט
    14:30
    חתירה |
    גברים, סקאל רביעיות: מוקדמות
    נשים, סקאל רביעיות: מוקדמות
    גברים זוגות: מוקדמות
    נשים סקאל זוגות: מוקדמות
    גברים משקל קל רביעיות: מוקדמות
    גברים ונשים סקאל יחיד: מוקדמות
  • שבת, 6 באוגוסט
    15:00
    טניס שולחן |
    נשים,יחידות: מוקדמות וסיבוב ראשון
    גברים, יחידים: מוקדמות וסיבוב ראשון
  • שבת, 6 באוגוסט
    15:00
    חץ וקשת |
    גברים, קבוצתי: קרבות הדחה
  • שבת, 6 באוגוסט
    15:00
    סיוף |
    נשים, אישי, דקר: מוקדמות עד רבע הגמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    15:00
    כדורמים |
    גברים, בית 1: סרביה - הונגריה
  • שבת, 6 באוגוסט
    15:30
    אופניים |
    גברים, אופני כביש: גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    15:30
    כדורעף |
    נשים, בית 1: יפן - דרום קוריאה
  • שבת, 6 באוגוסט
    15:30
    כדוריד |
    נשים, בית 1: נורווגיה - ברזיל
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:00
    ג'ודו |
    נשים, עד 48 ק"ג: קרבות הדחה, רבעי גמר (שירה ראשוני)
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:00
    כדורעף חופים |
    גברים, זוגות: מוקדמות
    נשים, זוגות: מוקדמות