דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:00
    רכיבה על סוסים |
    אבנטינג אישי: דרסאז', יום 1
    אבנטינג קבוצתי: דרסאז', יום 1
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:00
    הוקי |
    גברים, בית 2: ארגנטינה - הולנד
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:00
    ג'ודו |
    גברים, עד 60 ק"ג: קרבות הדחה, רבעי גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:20
    כדורמים |
    גברים, בית 2: ארה"ב - קרואטיה
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:30
    התעמלות מכשירים |
    גברים מוקדמות, קבוצה 1 (אלכס שטילוב)
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:30
    קליעה |
    נשים, רובה אוויר 10 מ': גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    16:45
    טניס |
    גברים: יחידים וזוגות, סיבוב ראשון, נשים: יחידים וזוגות, סיבוב ראשון
  • שבת, 6 באוגוסט
    17:00
    איגרוף |
    גברים, מוקדמות (עד 49, עד 60, עד 81 ועד 91 ק"ג)
  • שבת, 6 באוגוסט
    17:00
    הוקי |
    גברים, בית 2: הודו - אירלנד
  • שבת, 6 באוגוסט
    17:00
    ראגבי שביעיות |
    נשים, סיבוב ראשון, בית 2: צרפת - ספרד, ניו זילנד - קניה, בית 3: בריטניה - ברזיל, קנדה - יפן, בית 1: ארה"ב - פיג'י, אוסטרליה - קולומביה
  • שבת, 6 באוגוסט
    17:00
    קליעה |
    נשים, אקדח אוויר 10 מ': גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    17:30
    כדוריד |
    נשים, בית 2: הולנד - צרפת
  • שבת, 6 באוגוסט
    17:35
    כדורעף |
    נשים, בית 2: סין - הולנד
  • שבת, 6 באוגוסט
    17:40
    כדורמים |
    גברים, בית 2: ספרד - איטליה
  • שבת, 6 באוגוסט
    18:00
    כדורסל |
    נשים, בית 1: צרפת - טורקיה
  • שבת, 6 באוגוסט
    18:30
    הוקי |
    גברים, בית 1: בלגיה - בריטניה
  • שבת, 6 באוגוסט
    19:00
    שחייה |
    גברים, מוקדמות 400 מ' מעורב (גל נבו)
  • שבת, 6 באוגוסט
    19:00
    כדורמים |
    גברים, בית 1: יוון - יפן
  • שבת, 6 באוגוסט
    19:00
    קליעה |
    גברים, אקדח אוויר 10 מ': מוקדמות
  • שבת, 6 באוגוסט
    19:27
    שחייה |
    מוקדמות נשים: 100 מ' פרפר (עמית עברי)
  • שבת, 6 באוגוסט
    19:30
    הוקי |
    גברים, בית 1: אוסטרליה - ניו זילנד
  • שבת, 6 באוגוסט
    19:48
    שחייה |
    מוקדמות גברים: 400 מ' חופשי
  • שבת, 6 באוגוסט
    20:00
    חץ וקשת |
    גברים, קבוצתי: רבע גמר, חצי גמר, גמר והתחרות על הארד
  • שבת, 6 באוגוסט
    20:15
    כדורסל |
    גברים, בית 1: אוסטרליה - צרפת
    נשים, בית 2: סין - קנדה
  • שבת, 6 באוגוסט
    20:18
    שחייה |
    מוקדמות נשים: 400 מ' מעורב
  • שבת, 6 באוגוסט
    20:30
    טניס שולחן |
    גברים ונשים, יחידים: סיבוב ראשון
  • שבת, 6 באוגוסט
    20:30
    התעמלות מכשירים |
    מוקדמות גברים - קבוצה 2
  • שבת, 6 באוגוסט
    20:40
    כדוריד |
    נשים, בית 2: רוסיה - דרום קוריאה
  • שבת, 6 באוגוסט
    21:00
    כדורגל |
    נשים, בית 3: קנדה - זימבבואה
  • שבת, 6 באוגוסט
    21:00
    כדורעף |
    נשים, בית 1: ברזיל - קמרון