דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • שבת, 6 באוגוסט
    21:04
    שחייה |
    מוקדמות גברים: 100 מ' חזה
  • שבת, 6 באוגוסט
    21:24
    שחייה |
    נשים, מוקדמות: 100X4 מ' חופשי (נבחרת ישראל) (אנדי מורז, זוהר שיקלר, עמית עברי, קרן זיבנר)
  • שבת, 6 באוגוסט
    21:30
    ג'ודו |
    גברים, עד 60 ק"ג: בית הניחומים, חצי גמר, קרבות על מדליית ארד, גמר
    נשים, עד 48 ק"ג: בית הניחומים, חצי גמר, קרבות על מדליית ארד, גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    21:30
    כדורעף חופים |
    גברים, מוקדמות זוגות
    נשים, מוקדמות זוגות
  • שבת, 6 באוגוסט
    22:00
    סיוף |
    נשים, אישי, דקר: חצי גמר, קרב על הארד וגמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    22:00
    ראגבי שביעיות |
    נשים, סיבוב שני, בית 2: צרפת - קניה
    ניו זילנד - ספרד
    בית 3: בריטניה - יפן
    קנדה - ברזיל
    בית 1: ארצות הברית - קולומביה
    אוסטרליה - פיג'י
  • שבת, 6 באוגוסט
    22:40
    כדוריד |
    נשים, בית 1: מונטנגרו - ספרד
  • שבת, 6 באוגוסט
    23:00
    כדורגל |
    נשים, בית 3: ארה"ב - צרפת
  • שבת, 6 באוגוסט
    23:00
    איגרוף |
    גברים, מוקדמות (עד 49, עד 60, עד 81 ועד 91 ק"ג)
  • שבת, 6 באוגוסט
    23:00
    הוקי |
    נשים, בית 2: ארגנטינה - ארה"ב
  • שבת, 6 באוגוסט
    23:05
    כדורעף |
    נשים, בית 2: ארה"ב - פורטו ריקו
  • שבת, 6 באוגוסט
    23:30
    כדורסל |
    נשים, בית 1: ברזיל - אוסטרליה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    00:00
    כדורגל |
    נשים, בית 2: גרמניה - אוסטרליה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    00:00
    הוקי |
    גברים, בית 2: קנדה - גרמניה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    00:30
    התעמלות מכשירים |
    גברים, מוקדמות: קבוצה 3
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    01:00
    כדורגל |
    נשים, בית 1: סין - דרום אפריקה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    01:00
    כדורסל |
    גברים, בית 1: ארה"ב - סין
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    01:00
    טניס שולחן |
    נשים, יחידות: סיבוב שני,
    גברים, יחידים: סיבוב ראשון
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    01:00
    הרמת משקולות |
    נשים, עד 48 ק"ג: גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    01:30
    כדורמים |
    גברים, בית 2: צרפת - מונטנגרו
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    01:30
    הוקי |
    גברים, בית 1: ברזיל - בלגיה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    01:45
    כדורסל |
    נשים, בית 1: בלארוס - יפן
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    01:50
    כדוריד |
    נשים, בית 1: רומניה - אנגולה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    02:00
    כדורגל |
    נשים, בית 3: קולמביה - ניו זילנד
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    02:30
    כדורעף |
    נשים, בית 1: רוסיה - ארגנטינה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    02:30
    הוקי |
    נשים, בית 2: בריטניה - אוסטרליה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    02:50
    כדורמים |
    גברים, בית 1: ברזיל - אוסטרליה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    03:00
    כדורעף חופים |
    גברים, מוקדמות זוגות
    נשים, מוקדמות זוגות
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    03:00
    טניס |
    גברים, סיבוב ראשון: דודי סלע - דאמיר דז'ומהור (דודי סלע)
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    03:50
    כדוריד |
    נשים, בית 2: שוודיה - ארגנטינה