דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    04:00
    כדורגל |
    נשים, בית 1: ברזיל - שוודיה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    04:00
    שחייה |
    גמר גברים: 400 מ' מעורב
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    04:11
    שחייה |
    נשים, 100 מ' פרפר: חצי גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    04:24
    שחייה |
    גברים, 400 מ' חופשי: גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    04:30
    כדורסל |
    גברים, בית 1: ונצואלה - סרביה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    04:35
    כדורעף |
    נשים, בית 2: סרביה - איטליה
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    04:45
    שחייה |
    נשים, 400 מ' מעורב: גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    05:06
    שחייה |
    גברים, 100 מ' חזה: חצי גמר
  • שבת, 6 באוגוסט
    (הלילה שבין 6.8 ל- 7.8)
    05:19
    שחייה |
    גמר נשים: 100X4 מ' חופשי
  • ראשון, 7 באוגוסט
    14:30
    חתירה |
    גברים, זוגות: מקצה תנחומים
    נשים, סקאל זוגות: מקצה תנחומים
    גברים, סקאל זוגות: מקצה תנחומים
    גברים, משקל קל רביעיות: מקצה תנחומים
    נשים, משקל קל סקאל זוגי: מקצה תנחומים
    גברים, משקל קל סקאל זוגי: מקצה תנחומים
    נשים, זוגות: מקצה תנחומים
    גברים, רביעיות: מקצה תנחומים
    גברים, סקאל יחיד: מקצה תנחומים
    נשים, סקאל יחיד מקצה תנחומים
  • ראשון, 7 באוגוסט
    15:00
    טניס שולחן |
    גברים: יחידים, סיבוב שני,
    נשים: יחידות, סיבוב שני
  • ראשון, 7 באוגוסט
    15:00
    חץ וקשת |
    נשים, קבוצתי: קרבות הדחה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    15:00
    סיוף |
    גברים, אישי, רומח: מוקדמות - רבע גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    15:00
    קליעה |
    נשים, אקדח אוויר 10 מ': מוקדמות
    נשים, מטרות נעות: מוקדמות
  • ראשון, 7 באוגוסט
    15:30
    כדורעף |
    גברים, בית 1: איטליה - צרפת
  • ראשון, 7 באוגוסט
    15:30
    כדוריד |
    גברים, בית 1: קרואטיה - קטאר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    15:30
    קליעה |
    גברים, מטרות נעות: מוקדמות
  • ראשון, 7 באוגוסט
    15:45
    התעמלות מכשירים |
    נשים, מוקדמות: קבוצות 1 ו-2
  • ראשון, 7 באוגוסט
    16:00
    ג'ודו |
    גברים, עד 66 ק"ג: קרבות הדחה, רבעי גמר (גולן פולק)
  • ראשון, 7 באוגוסט
    16:00
    הרמת משקולות |
    גברים, עד 56 ק"ג: מוקדמות
  • ראשון, 7 באוגוסט
    16:00
    רכיבה על סוסים |
    אבנטינג אישי: דרסאז', יום 2
    אבנטינג קבוצתי: דרסאז', יום 2
  • ראשון, 7 באוגוסט
    16:00
    הוקי |
    נשים, בית 1: ניו זילנד - דרום קוריאה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    16:00
    כדורעף חופים |
    מוקדמות זוגות גברים
    מוקדמות זוגות נשים
  • ראשון, 7 באוגוסט
    16:00
    ג'ודו |
    נשים, עד 52 ק"ג: קרבות הדחה, רבעי גמר (גילי כהן)
  • ראשון, 7 באוגוסט
    16:45
    טניס |
    גברים, יחידים וזוגות: סיבוב ראשון
  • ראשון, 7 באוגוסט
    16:45
    טניס |
    נשים, יחידות וזוגות: סיבוב ראשון
  • ראשון, 7 באוגוסט
    17:00
    איגרוף |
    גברים, מוקדמות (עד 60, עד 69 ועד 81 ק"ג)
  • ראשון, 7 באוגוסט
    17:00
    הוקי |
    נשים, בית 2: יפן - הודו
    נשים, בית 1: סין - גרמניה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    17:00
    ראגבי שביעיות |
    נשים, סיבוב שלישי, בית 2: ספרד - קניה, ניו זילנד - צרפת, בית 3: ברזיל - יפן, קנדה - בריטניה, בית 1: פיג'י - קולומביה, אוסטרליה - ארה"ב
  • ראשון, 7 באוגוסט
    17:30
    כדוריד |
    גברים, בית 2: שבדיה - גרמניה