דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • ראשון, 7 באוגוסט
    17:35
    כדורעף |
    גברים, בית 1: ברזיל - מקסיקו
  • ראשון, 7 באוגוסט
    18:00
    כדורסל |
    נשים, בית 2: ארה"ב - סנגל
  • ראשון, 7 באוגוסט
    18:15
    אופניים |
    נשים, אופני כביש: גמר (שני בלוך)
  • ראשון, 7 באוגוסט
    18:30
    קאנו וקיאקים |
    גברים קאנו יחיד סלאלום: מוקדמות, מקצה ראשון
    גברים קיאק יחיד סלאלום: מוקדמות, מקצה ראשון
    גברים קאנו יחיד סלאלום: מוקדמות, מקצה שני
    גברים קיאק יחיד סלאלום: מוקדמות, מקצה שני
  • ראשון, 7 באוגוסט
    18:30
    הוקי |
    נשים, בית 1: הולנד - ספרד
  • ראשון, 7 באוגוסט
    18:30
    הרמת משקולות |
    נשים, עד 53 ק"ג: מוקדמות
  • ראשון, 7 באוגוסט
    19:00
    כדורגל |
    גברים, בית 3: פיג'י - מקסיקו
  • ראשון, 7 באוגוסט
    19:00
    שחייה |
    נשים, מוקדמות: 100 מ' גב
  • ראשון, 7 באוגוסט
    19:19
    שחייה |
    גברים, מוקדמות: 200 מ' חופשי
  • ראשון, 7 באוגוסט
    19:56
    שחייה |
    נשים, מוקדמות: 100 מ' חזה (עמית עברי)
  • ראשון, 7 באוגוסט
    20:00
    חץ וקשת |
    נשים, קבוצתי: רבע גמר, חצי גמר, גמר והתחרות על הארד
  • ראשון, 7 באוגוסט
    20:14
    שחייה |
    מוקדמות גברים: 100 מ' גב (יעקב טומרקין)
  • ראשון, 7 באוגוסט
    20:15
    כדורסל |
    גברים, בית 2: ברזיל - ליטא
    נשים, בית 2: סרביה - ספרד
  • ראשון, 7 באוגוסט
    20:30
    התעמלות מכשירים |
    מוקדמות, נשים: קבוצה 3
  • ראשון, 7 באוגוסט
    20:33
    שחייה |
    מוקדמות נשים: 400 מ' חופשי
  • ראשון, 7 באוגוסט
    20:40
    כדוריד |
    גברים, בית 1: דנמרק - ארגנטינה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    21:00
    כדורגל |
    גברים, בית 4: הונדורס - פורטוגל
  • ראשון, 7 באוגוסט
    21:00
    כדורעף |
    גברים, בית 2: פולין - מצרים
  • ראשון, 7 באוגוסט
    21:00
    קליעה |
    נשים, מטרות נעות: חצי גמר, תחרות על מדליית ארד, תחרות על מדליית זהב
  • ראשון, 7 באוגוסט
    21:05
    שחייה |
    מוקדמות גברים: 100X4 מ' חופשי
  • ראשון, 7 באוגוסט
    21:30
    ג'ודו |
    גברים, עד 66 ק"ג: בית הניחומים, חצי גמר, קרבות על מדליית ארד, גמר
    נשים, עד 52 ק"ג: בית הניחומים, חצי גמר, קרבות על מדליית ארד, גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    21:30
    הרמת משקולות |
    נשים, עד 53 ק"ג: גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    21:30
    כדורעף חופים |
    גברים, זוגות: מוקדמות
    נשים, זוגות: מוקדמות
  • ראשון, 7 באוגוסט
    22:00
    כדורגל |
    גברים, בית 3 : גרמניה - דרום קוריאה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    22:00
    קפיצות למים |
    נשים, זוגות 3 מ': גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    22:00
    סיוף |
    גברים, אישי, רומח: חצי גמר, גמר וקרב על הארד
  • ראשון, 7 באוגוסט
    22:00
    ראגבי שביעיות |
    נשים, רבע גמר
    משחקי דירוג 9-12
  • ראשון, 7 באוגוסט
    22:40
    כדוריד |
    גברים, בית 2: פולין - ברזיל
  • ראשון, 7 באוגוסט
    23:00
    איגרוף |
    גברים, מוקדמות (עד 60, עד 69 ועד 81 ק"ג)
  • ראשון, 7 באוגוסט
    23:00
    הוקי |
    גברים, בית 1: בריטניה - ניו זילנד