דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • ראשון, 7 באוגוסט
    23:05
    כדורעף |
    גברים, בית 1: ארה"ב - קנדה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    23:30
    כדורסל |
    נשים, בית 1: אוסטרליה - טורקיה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    23:30
    התעמלות מכשירים |
    נשים, מוקדמות: קבוצה 4
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    00:00
    כדורגל |
    גברים, בית 4: ארגנטינה - אלג'יריה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    00:00
    טניס שולחן |
    גברים, יחידים: סיבוב שלישי
    נשים, יחידות: סיבוב שלישי
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    00:00
    הוקי |
    גברים, בית 2: הולנד - אירלנד
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    01:00
    כדורגל |
    גברים, בית 2: שוודיה - ניגריה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    01:00
    כדורגל |
    גברים, בית 1: דנמרק - דרום אפריקה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    01:00
    כדורסל |
    גברים, בית 2: קרואטיה - ספרד
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    01:00
    הרמת משקולות |
    גברים, עד 56 ק"ג: גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    01:30
    הוקי |
    גברים, בית 1: ספרד - ברזיל
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    01:30
    הוקי |
    נשים, בית 1: ספרד - סין
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    01:45
    כדורסל |
    נשים, בית 1: צרפת - בלארוס
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    01:50
    כדוריד |
    גברים, בית 1: צרפת - טוניסיה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    02:30
    כדורעף |
    גברים, בית 2: רוסיה - קובה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    02:30
    התעמלות מכשירים |
    מוקדמות, נשים: קבוצה 5
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    02:30
    הוקי |
    גברים, בית 1: אוסטרליה - ספרד
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    03:00
    כדורעף חופים |
    מוקדמות זוגות גברים
    מוקדמות זוגות נשים
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    03:50
    כדוריד |
    גברים, בית 2: סלובניה - מצרים
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:00
    כדורגל |
    גברים, בית 1: ברזיל - עיראק
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:00
    שחייה |
    נשים, 100 מ' פרפר: גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:00
    כדורגל |
    גברים, בית 2: יפן - קולומביה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:08
    שחייה |
    גברים, 200 מ' חופשי: חצי גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:24
    שחייה |
    נשים, 100 מ' חזה: חצי גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:30
    כדורסל |
    גברים, בית 2: ניגריה - ארגנטינה
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:35
    כדורעף |
    גברים, בית 2: ארגנטינה - איראן
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:47
    שחייה |
    גברים, 100 מ' חזה: גמר
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    04:55
    שחייה |
    גמר נשים: 400 מ' חופשי
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    05:06
    שחייה |
    חצי גמר גברים: 100 מ' גב
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    05:29
    שחייה |
    נשים, 100 מ' גב: חצי גמר