דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • ראשון, 7 באוגוסט
    (הלילה שבין 7.8 ל- 8.8)
    05:54
    שחייה |
    גברים, 100X4 מ' חופשי: גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    14:30
    חתירה |
    גברים, סקאל רביעיות: בית תנחומים
    נשים, סקאל רביעיות: בית תנחומים
    נשים, משקל קל סקאל זוגי: בית תנחומים
    גברים, משקל קל סקאל זוגי: בית תנחומים
    נשים, זוגות: בית תנחומים
    גברים, רביעיות: בית תנחומים
    נשים, שמיניות: מוקדמות
    גברים ונשים סקאל יחיד: חצי גמר
    גברים, שמיניות: מוקדמות
  • שני, 8 באוגוסט
    15:00
    חץ וקשת |
    גברים, יחידים: סיבוב הדחה ראשון, סיבוב הדחה שני
    נשים, יחידות: סיבוב הדחה ראשון, סיבוב הדחה שני
  • שני, 8 באוגוסט
    15:00
    סיוף |
    נשים, אישי, חרב: מוקדמות עד רבע גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    15:00
    כדורמים |
    גברים, בית 1: סרביה - יוון
  • שני, 8 באוגוסט
    15:00
    קליעה |
    גברים, רובה אוויר 10 מ': מוקדמות (סרגיי ריכטר)
  • שני, 8 באוגוסט
    15:30
    כדורעף |
    נשים, בית 2: סין - איטליה
  • שני, 8 באוגוסט
    15:30
    כדוריד |
    נשים, בית 2: דרום קוריאה - שוודיה
  • שני, 8 באוגוסט
    15:30
    קליעה |
    גברים, מטרות נעות: מוקדמות
  • שני, 8 באוגוסט
    16:00
    טניס שולחן |
    נשים, יחידות: סיבוב שלישי
    גברים, יחידים: סיבוב שלישי
  • שני, 8 באוגוסט
    16:00
    ג'ודו |
    גברים, עד 73 ק"ג: קרבות הדחה, רבעי גמר (שגיא מוקי)
  • שני, 8 באוגוסט
    16:00
    הרמת משקולות |
    גברים, עד 62 ק"ג: מוקדמות
  • שני, 8 באוגוסט
    16:00
    רכיבה על סוסים |
    אבנטינג אישי: קרוס קאנטרי
    אבנטינג קבוצתי: קרוס קאנטרי
  • שני, 8 באוגוסט
    16:00
    הוקי |
    נשים, בית 2: אוסטרליה - ארה"ב
    גברים, בית 2: קנדה - ארגנטינה
  • שני, 8 באוגוסט
    16:00
    כדורעף חופים |
    גברים, מוקדמות זוגות
    נשים, מוקדמות זוגות
  • שני, 8 באוגוסט
    16:00
    ג'ודו |
    נשים, עד 57 ק"ג: קרבות הדחה, רבעי גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    16:20
    כדורמים |
    גברים, בית 2: איטליה - צרפת
  • שני, 8 באוגוסט
    16:45
    טניס |
    גברים, יחידים: סיבוב שני
  • שני, 8 באוגוסט
    16:45
    טניס |
    גברים, זוגות: סיבוב שני
    נשים, יחידות, זוגות: סיבוב שני
  • שני, 8 באוגוסט
    17:00
    איגרוף |
    גברים, מוקדמות (עד 49, עד 69, עד 75 ועד 91 ק"ג)
  • שני, 8 באוגוסט
    17:00
    הוקי |
    גברים, בית 2: גרמניה - הודו
  • שני, 8 באוגוסט
    17:30
    כדוריד |
    נשים, בית 2: צרפת - רוסיה
  • שני, 8 באוגוסט
    17:35
    כדורעף |
    נשים, בית 1: יפן - קמרון
  • שני, 8 באוגוסט
    17:40
    כדורמים |
    גברים, בית 2: ארה"ב - ספרד
  • שני, 8 באוגוסט
    18:00
    כדורסל |
    נשים, בית 2: ספרד - ארה"ב
  • שני, 8 באוגוסט
    18:00
    קליעה |
    גברים, רובה אוויר 10 מ': גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    18:30
    קאנו וקיאקים |
    גברים, קאנו זוגות סלאלום: מוקדמות, מקצה ראשון
    נשים, קיאק סלאלום: מוקדמות, מקצה ראשון
    גברים, קאנו זוגות סלאלום: מוקדמות, מקצה שני
    נשים, קיאק סלאלום: מוקדמות, מקצה שני
  • שני, 8 באוגוסט
    18:30
    ראגבי שביעיות |
    נשים, חצי גמר
    משחקי דירוג 5-12
  • שני, 8 באוגוסט
    18:30
    הרמת משקולות |
    נשים, עד 58 ק"ג: מוקדמות
  • שני, 8 באוגוסט
    19:00
    כדורמים |
    גברים, בית 1: הונגריה - אוסטרליה