דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • שני, 8 באוגוסט
    19:00
    שחייה |
    נשים, מוקדמות: 200 מ' חופשי
  • שני, 8 באוגוסט
    19:00
    שייט |
    גברים, ניל פרייד (שחר צוברי)
  • שני, 8 באוגוסט
    19:00
    שייט |
    נשים, ניל פרייד (מעיין דוידוביץ')
  • שני, 8 באוגוסט
    19:00
    שייט |
    גברים, לייזר
    נשים, לייזר רדיאל
  • שני, 8 באוגוסט
    19:30
    הוקי |
    נשים, בית 1: ניו זילנד - גרמניה
  • שני, 8 באוגוסט
    19:34
    שחייה |
    גברים, מוקדמות: 200 מ' פרפר (גל נבו)
  • שני, 8 באוגוסט
    19:50
    שחייה |
    נשים, מוקדמות: 200 מ' מעורב
  • שני, 8 באוגוסט
    20:15
    כדורסל |
    גברים, בית 1: סרביה - אוסטרליה
    נשים, בית 2: קנדה - סרביה
  • שני, 8 באוגוסט
    20:40
    כדוריד |
    נשים, בית 1: ספרד - נורווגיה
  • שני, 8 באוגוסט
    21:00
    כדורעף |
    נשים, בית 2: ארה"ב - הולנד
  • שני, 8 באוגוסט
    21:00
    חץ וקשת |
    גברים, יחידים: סיבוב הדחה ראשון, סיבוב הדחה שני
    נשים, יחידות: סיבוב הדחה ראשון, סיבוב הדחה שני
  • שני, 8 באוגוסט
    21:00
    קליעה |
    גברים, מטרות נעות: חצי גמר, תחרות על מדליית ארד, תחרות על מדליית זהב
  • שני, 8 באוגוסט
    21:30
    ג'ודו |
    גברים, עד 73 ק"ג: בית הניחומים, חצי גמר, קרבות על מדליית ארד, גמר (שגיא מוקי)
  • שני, 8 באוגוסט
    21:30
    הרמת משקולות |
    נשים, עד 58 ק"ג: גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    21:30
    כדורעף חופים |
    גברים, זוגות: מוקדמות
    נשים, זוגות: מוקדמות
  • שני, 8 באוגוסט
    21:30
    ג'ודו |
    נשים, עד 57 ק"ג: בית הניחומים, חצי גמר, קרבות על מדליית ארד, גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    22:00
    טניס שולחן |
    נשים, יחידות: סיבוב רביעי
    גברים, יחידים: סיבוב רביעי
  • שני, 8 באוגוסט
    22:00
    קפיצות למים |
    גברים, זוגות, 10 מ': גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    22:00
    סיוף |
    נשים, אישי, חרב: חצי גמר, גמר וקרב על הארד
  • שני, 8 באוגוסט
    22:00
    התעמלות מכשירים |
    גברים, גמר קבוצתי
  • שני, 8 באוגוסט
    22:15
    ג'ודו |
    חצי הגמר וקרבות על הארד, עד 73 ק"ג (שגיא מוקי)
  • שני, 8 באוגוסט
    22:40
    כדוריד |
    נשים, בית 1: ברזיל - רומניה
  • שני, 8 באוגוסט
    23:00
    איגרוף |
    גברים, מוקדמות (עד 49, עד 69, עד 75 , עד 91 ק"ג)
  • שני, 8 באוגוסט
    23:00
    הוקי |
    נשים, בית 1: הולנד - דרום קוריאה
  • שני, 8 באוגוסט
    23:05
    כדורעף |
    נשים, בית 2: סרביה - פורטו ריקו
  • שני, 8 באוגוסט
    23:30
    כדורסל |
    נשים, בית 1: יפן - ברזיל
  • שני, 8 באוגוסט
    23:30
    ראגבי שביעיות |
    נשים, משחקי דירוג 5-8
    משחק על המקום השלישי
    גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    00:00
    הוקי |
    נשים, בית 2: הודו - בריטניה
    נשים, בית 2: ארגנטינה - יפן
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    01:00
    כדורסל |
    גברים, בית 1: ארה"ב - ונצואלה
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    01:00
    הרמת משקולות |
    גברים, עד 62 ק"ג: גמר