דקה אחרי דקה: לוח התחרויות המלא
ynet ספורט מגיש לכם את לוח התחרויות המלא של ריו 2016 על-פי כל חיפוש אפשרי: תאריך, ענף וספורטאים ישראלים (כל התחרויות לפי שעון ישראל).
  • תאריך
    שעה
    ענף
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    01:30
    כדורמים |
    גברים, בית 1: יפן - ברזיל
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    01:45
    כדורסל |
    נשים, בית 2: סנגל - סין
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    01:50
    כדוריד |
    נשים, בית 2: ארגנטינה - הולנד
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    02:30
    כדורעף |
    נשים, בית 1: רוסיה - דרום קוריאה
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    02:50
    כדורמים |
    גברים, בית 2: קרואטיה - מונטנגרו
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    03:00
    כדורעף חופים |
    גברים, זוגות: מוקדמות
    נשים, זוגות: מוקדמות
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    03:50
    כדוריד |
    נשים, בית 1: אנגולה - מונטנגרו
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    04:00
    שחייה |
    נשים, 200 מ' חופשי: חצי גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    04:16
    שחייה |
    גברים, 200 מ' חופשי: גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    04:25
    שחייה |
    נשים, 100 מ' גב: גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    04:30
    כדורסל |
    גברים, בית 1: צרפת - סין
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    04:33
    שחייה |
    גברים, 100 מ' גב: גמר
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    04:35
    כדורעף |
    נשים, בית 1: ברזיל - ארגנטינה
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    04:51
    שחייה |
    נשים, גמר: 100 מ' חזה
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    05:09
    שחייה |
    גברים, חצי גמר: 200 מ' פרפר
  • שני, 8 באוגוסט
    (הלילה שבין 8.8 ל- 9.8)
    05:35
    שחייה |
    נשים, חצי גמר: 200 מ' מעורב
  • שלישי, 9 באוגוסט
    14:30
    חתירה |
    גברים, זוגות: חצי גמר
    נשים, זוגות, סקאל זוגי: חצי גמר
    גברים, סקאל זוגי: חצי גמר
    גברים, משקל קל רביעיות: חצי גמר
    נשים, משקל קל סקאל זוגי: חצי גמר
    גברים, משקל קל סקאל זוגי: חצי גמר
    גברים, סקאל יחיד: רבע גמר
    נשים, סקאל יחיד: רבע גמר
  • שלישי, 9 באוגוסט
    15:00
    חץ וקשת |
    גברים, יחידים: סיבוב הדחה ראשון, סיבוב הדחה שני
    נשים, יחידות: סיבוב הדחה ראשון, סיבוב הדחה שני
  • שלישי, 9 באוגוסט
    15:00
    סיוף |
    גברים, אישי, דקר: מוקדמות עד רבע גמר
  • שלישי, 9 באוגוסט
    15:00
    כדורמים |
    נשים, בית 2: סין - הונגריה
  • שלישי, 9 באוגוסט
    15:00
    קליעה |
    נשים, אקדח חופשי 25 מ': מוקדמות
  • שלישי, 9 באוגוסט
    15:30
    כדורעף |
    גברים, בית 2: רוסיה - ארגנטינה
  • שלישי, 9 באוגוסט
    15:30
    כדוריד |
    גברים, בית 1: קטאר - צרפת
  • שלישי, 9 באוגוסט
    16:00
    טניס שולחן |
    נשים, יחידות: רבע גמר
  • שלישי, 9 באוגוסט
    16:00
    ג'ודו |
    נשים, עד 63 ק"ג: קרבות הדחה (ירדן ג'רבי)
  • שלישי, 9 באוגוסט
    16:00
    הרמת משקולות |
    גברים, עד 69 ק"ג: מוקדמות
  • שלישי, 9 באוגוסט
    16:00
    רכיבה על סוסים |
    אבנטינג קבוצתי: גמר קפיצות
  • שלישי, 9 באוגוסט
    16:00
    הוקי |
    גברים, בית 1: ניו זילנד - ספרד
    גברים, בית 2: גרמניה - אירלנד
  • שלישי, 9 באוגוסט
    16:00
    כדורעף חופים |
    מוקדמות זוגות גברים
    מוקדמות זוגות נשים
  • שלישי, 9 באוגוסט
    16:00
    ג'ודו |
    גברים, עד 81 ק"ג: קרבות הדחה, רבעי גמר